30 maja, 2024
poland fintech

Podczas rozpoczynających się dziś w Amsterdamie największych światowych targów branży fintech – Money 20/20 w ramach grupy Poland Fintech zaprezentują się polskie firmy. Wydarzenie to co roku przyciąga zarówno globalnych liderów finansowych, jak i innowacyjne startupy. 

W ramach Poland Fintech do Amsterdamu pojechali m.in.: Currency One, Infinite IT Solutions, Hotailors, Booste i Planet Plus. Firmy te oferują szeroki wachlarz rozwiązań płatniczych, wymianę walut, rozwiązania cashback, finansowanie e-commerce, innowacyjną organizację podróży służbowych, a także kompleksowe portfolio rozwiązań IT dla biznesu.

Polskie fintechy są w czołówce innowatorów światowych jeśli chodzi o startupy finansowe

Marki skupione wokół Poland Fintech, to firmy, które wskazują kierunki rozwoju i tworzą przyszłość branży finansów i technologii IT w biznesie nie tylko w Europie, ale także i na świecie.

To już kolejny rok kiedy Polacy prezentują się na Money 20/20. Na tym najważniejszym wydarzeniu w branży finansów i płatności, przedstawiciele znanych firm i innowatorzy z całego świata są inspiracją do wprowadzania zmian w przyszłości pieniądza. Szacuje się, że na tegoroczną konferencję przybędzie ponad 4 tys. osób, z 1,5 tys. firm z całego świata.

Dodaj komentarz