Archiwum kategorii: Bankowość

Karty płatnicze – czym są karty przedpłatowe i karty charge?

Karty płatnicze to nieodzowny element krajobrazu, jeśli chodzi o finanse. Te niepozorne kawałki plastiku są w stanie nieźle ułatwić nam życie, kiedy nie mamy przy sobie żadnej gotówki. Osoby żyjące w większych miastach czasami zupełnie rezygnują z noszenia fizycznych pieniędzy, gdyż wygodniej jest im płacić kartą płatniczą lub za pomocą telefonu. Czy tego chcemy, czy… Czytaj dalej »

Finansowanie samochodu – przydatne informacje

Posiadanie nowego samochodu to marzenie wielu osób. Niestety bardzo często zakup nowego auta oznacza spory wydatek, który może mocno obciążyć nasz budżet, przez co nie każdy może pozwolić sobie na jego zakup od ręki. Na szczęście istnieją różne sposoby, które umożliwiają sfinansowanie samochodu. Poznaj swoje wszystkie możliwości.

Przydatne informacje na temat oprocentowania nominalnego

Liczba banków na naszym rynku jest naprawdę imponująca. Wykorzystują one różne media oraz kanały informacji, aby korzystnymi promocjami i ofertami przykuć uwagę swojego potencjalnego klienta. Telewizja, radio, internet czy prasa – wszędzie znajdziemy informacje na temat korzystnych kredytów, które mogą okazać się nam pomocne w wielu życiowych sytuacjach i stanowić dodatkowy zastrzyk gotówki, kiedy tego… Czytaj dalej »

Santander Consumer Bank rozwija ofertę Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego

Wrocław, 29 września 2021 r. Mistrzowski Kredyt Gotówkowy to jeden z najpopularniejszych produktów w ofercie banku. Rozszerzając to rozwiązanie Santander Consumer Bank chciał odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy dzięki kredytowi mogą łatwiej i szybciej podnieść standard swojego życia w różnych obszarach. Bank chce w ten sposób dotrzeć również do osób z wyższymi niż przeciętne… Czytaj dalej »

Porozmawiajmy o pieniądzach

Pieniądze nie są najchętniej wybieranym przez Polaków tematem codziennych rozmów. Dzięki innowacyjnej serii „Porozmawiajmy o pieniądzach” ING Bank Śląski chce to zmienić. Do udziału w odcinkach zaproszono znanych influencerów – Karola Paciorka, Red Lipstick Monster, Martina Stankiewicza i Izaka, którzy pokazują wiele płaszczyzn i punktów widzenia na poruszane tematy. Dotychczasowe materiały na YouTube obejrzano już… Czytaj dalej »

Pół miliarda w depozytach i 10 tys. klientów. Pierwszy miesiąc Aion Banku

Aion Bank udostępnił aplikację dającą w pełni zdalny dostęp do zarządzania finansami osobistymi. Już z poziomu darmowego konta Light – oferuje usługi niedostępne dla klientów tradycyjnej bankowości, adresując potrzeby bezpiecznych, intuicyjnych i w pełni cyfrowych usług finansowych. Spośród produktów banku, szczególnym zainteresowaniem cieszą się konta oszczędnościowe, które w zależności od planu gwarantują od 1% do 1,5%… Czytaj dalej »

Zalety i wady kredytów – czy warto się zdecydować?

Na wzięcie kredytu w banku decyduje się coraz więcej osób. Jest to sposób na szybkie poprawienie swojej sytuacji finansowej, co dla wielu osób jest najlepszym rozwiązaniem i szansą na zainwestowanie w swoją przyszłość. Warto wiedzieć, że kredyt to jednak nie same zalety, ale również wady, o których warto dowiedzieć się więcej, by  mieć pewność, że… Czytaj dalej »

Getin Bank rozpoczął kampanię reklamową w nowym formacie

Getin Bank wystartował z kampanią marketingową kredytu gotówkowego w nowym formacie reklamowym. Kampania rozpoczęła się 20 sierpnia i obejmuje telewizję oraz Internet. W ramach niej, przygotowane zostały m.in. spoty reklamowe oraz szereg działań w Internecie. Spoty reklamowe będą emitowane do końca września.