Archiwum kategorii: Wiadomości

Wymiana zamka w drzwiach antywłamaniowych

Odkładanie na później prac domowych nie zawsze jest dobrym pomysłem, zwłaszcza jeśli są one pilne. Nie powinniśmy czekać, do ostatniej chwili, aż zamek w naszych drzwiach się zepsuje, warto o niego zadbać już wcześniej. Jednak przed wymianą, warto zastanowić się jaki rodzaj zamka wybrać i zainwestować w taki, który będzie nas lepiej chronił przed nieproszonymi… Czytaj dalej »

Wpływ ewolucji nowych technologii na bezpieczeństwo w domu

Ewolucja nowych technologii w dziedzinie bezpieczeństwa domowego doprowadziła do powstania szerokiej gamy nowych inteligentnych zamków. Schlage jest jedną z firm, która jest liderem dzięki innowacyjnej technologii blokowania, która obejmuje opcję połączenia domowej sieci Wi-Fi ze smartfonem lub komputerem. Dzięki temu możesz otrzymywać powiadomienia, gdy ktoś wchodzi lub wychodzi z domu za pośrednictwem smartfona, a także… Czytaj dalej »

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniu na życie?

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak dużą wartość ma ludzkie życie. Mimo to, na co dzień staramy skupiać się na bardziej pozytywnych aspektach lub w wyniku natłoku obowiązków zapominamy o tym, aby w odpowiedni sposób je zabezpieczyć. Jednym ze sposobów na to, aby nie martwić się o to, co może przynieść przyszłość jest wybór… Czytaj dalej »

Ubezpieczenie zdrowotne indywidualne – na co warto zwrócić uwagę przy wyborze?

Ubezpieczenie zdrowotne indywidualne u prywatnego ubezpieczyciela cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. Zgodnie ze statystykami, kilka milionów Polaków zdecydowało się na taką opcję. Nikogo nie powinno to dziwić, szczególnie biorąc pod uwagę to, że prywatne ubezpieczenie w żaden sposób nie wyklucza się z ubezpieczeniem państwowym. W taki oto sposób zyskujemy dodatkową ochronę. Warto jednak zastanowić… Czytaj dalej »

Usuwanie zębów mlecznych bez bólu i płaczu. To możliwe

Dzieci są kochanymi, ale bardzo trudnymi pacjentami. Współpraca z nimi musi być na odpowiednim poziomie, a zabiegi stomatologiczne wykonywane przez osobę, która ma pewną rękę, dużo empatii, cierpliwość, jak również jest odporna na stres. Jednym z zabiegów, których dzieci nie kochają, a który niestety trzeba czasem wykonać jest usuwanie zębów mlecznych. Jak się okazuje, można… Czytaj dalej »

Wyniki globalnych badań naukowych – pandemia przyspieszyła popyt i zastosowanie

Motorola Solutions, we współpracy z wiodącym niezależnym akademickim zespołem badawczym, kierowanym przez dra Chrisa Brauera z Goldsmiths University of London, przeprowadziła szeroko zakrojone, globalne badania, które pokazują, jak zmieniają się oczekiwania dotyczące bezpieczeństwa i ochrony, napędzając jednocześnie innowacje związane z bezpieczeństwem publicznym.

Mój Prąd – czy można jeszcze liczyć na dofinansowanie?

Planując inwestycję w fotowoltaikę, warto skorzystać z dostępnych dofinansowań, które pozwolą zmniejszyć koszty inwestycji oraz skrócić okresu zwrotu.  Wśród najpopularniejszych form, wymienić można program Mój Prąd. Sprawdzamy czy środki w ramach trzeciej tury są jeszcze dostępne oraz ile można zaoszczędzić.