Archiwum kategorii: Firma

Jakie metody płatności oferują sklepy internetowe?

Podobnie jak w sklepach stacjonarnych, również sklepy internetowe wymagają określenia metod płatności za sprzedawane towary czy usługi. W czasach, gdy zakupy internetowe są coraz popularniejsze, a z tej formy nabywania towarów i usług korzysta już ponad 77% Polaków, warto zorientować się w dostępnych metodach płatności. Jak płacić w internecie? Czy zawsze trzeba używać karty? Niekoniecznie!… Czytaj dalej »

Profesjonalne środki czystości – w jakie warto zainwestować zakładając firmę sprzątającą?

Coraz więcej osób decyduje się na zatrudnienie firmy sprzątającej do swoich potrzeb. Osoby prywatne są konkurencją na rynku, ze względu na niższe ceny. Aby przekonać klientów do usług zorganizowanych zakładów, trzeba mocno postawić na jakość. Podstawą jest dobór rzetelnych i sumiennych pracowników. Uzupełnieniem ludzkiej pracy jest również sprzęt i profesjonalne środki czystości. W jakie warto… Czytaj dalej »

Obsługa prawna spółek — jak wybrać odpowiednią kancelarię radców prawnych?

Warto zauważyć, że sposób obsługi danego klienta, bardzo często zależny jest od metod, jakie są wykorzystywane w określonych procesach prawnych. Z pewnością takie dodatkowe wsparcie od strony adwokata, wydaje się być potrzebne, zwłaszcza jeśli takie działanie jak pomoc prawna miałaby być dla innych właśnie takim efektywnym wsparciem od strony przepisów i wielu innych rzeczy prawnych.… Czytaj dalej »

Cena wymiany zamka w drzwiach

Uszkodzony zamek, zużycie materiału, nieprawidłowe działanie zamków, czy utrata kluczy. Przyczyn, dla których wymienia się zamki może być wiele, ale niezależnie od tego, co jest problemem, należy zadbać o prawidłowy montaż nowego zamka. Wymiana zabezpieczeń to też doskonała okazja do wyboru lepszych jakościowo zamków, zapewniających wyższą ochronę przed intruzami. Dodatkowo wysokiej klasy zamki są mniej… Czytaj dalej »

3 powody dla których warto korzystać z usług biura księgowego

Korzystanie z usług biura księgowego stało się bardzo popularne. Na takie rozwiązanie decydują się najczęściej osoby prowadzące własną działalność gospodarczą lub pracujące na swój własny rachunek. Warto jednak wiedzieć, że nadal wiele osób zastanawia się, czy korzystanie z biura księgowego to dobry pomysł? Jest kilka powodów, dla których warto zdecydować się na taki krok.

Pozycjonowanie stron internetowych a performance marketing

Niezależnie do tego, czy jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, czy małą firmą, która robi dopiero swoje pierwsze kroki w działalności internetowej, wszyscy mamy wspólny cel. Jest nim pozyskanie jak największej ilości potencjalnych klientów, co poskutkuje zwiększeniem sprzedaży produktów lub danej usługi. Jak pomaga nam w tym pozycjonowanie stron i performance marketing? Podpowiadamy.

Miękkie i twarde kompetencje w pracy w księgowości

W pracy w księgowości liczą się przede wszystkim umiejętności i wiedza. Ukończone szkolenia, kursy oraz wysokie wykształcenie jest niezwykle przydatne, aby liczyć na wysokie zarobki. Widać wyraźnie zmieniający się rynek usług księgowych. Pojawia się coraz więcej jednoosobowych działalności, które oferują szeroki zakres usług. Jakie kompetencje, zarówno twarde, jak i miękkie, są potrzebne, aby móc odnieść… Czytaj dalej »

Na czym polega kontraktowy model produkcji z biznesie?

Produkcja kontraktowa to nic innego jak wykonywanie usług produkcyjnych na zlecenie firm. Producent kontraktowy wytwarza produkty pod marką własną klienta, lecz wykorzystuje w tym celu własną linię produkcyjną, pracowników i doświadczenie. Co jeszcze warto wiedzieć o tym rozwiązaniu?

Dyrektywa o sygnalistach – firmy zwlekają z dostosowaniem swoich struktur

Blisko 59% instytucji publicznych w Polsce oraz 56% firm prywatnych spośród podmiotów, które deklarują, że posiadają systemy do zgłaszania nieprawidłowości w miejscu pracy, stosuje do tego celu zgłoszenie pisemne lub mailowe, a 48% instytucji publicznych i 36% podmiotów prywatnych wykorzystuje w tym celu zgłoszenia osobiste – wynika z badania ARC Rynek i Opinia przeprowadzonego na… Czytaj dalej »