30 maja, 2024
oferty bankow

Do ważnej konsolidacji doszło na rynku porównywarek finansowych – od środy 28 kwietnia zarówno portalem 17bankow.com, jak i całym zespołem zarządzać będzie spółka Totalmoney.pl, która została jedynym właścicielem serwisu.

Totalmoney.pl, najpopularniejsza polska porównywarka finansowa z siedzibą we Wrocławiu, nabywając portal 17bankow.com zdecydowała się na kolejny krok w ramach długofalowego rozwoju i umocniła tym samym pozycji lidera w swoim segmencie rynku.

– 17bankow.com pomimo tego, że tworzone przez niewielki zespół przez ostatnie lata odgrywało bardzo ważną rolę. Swoim podejściem, pracowitością i pomysłowością zespół wypracował sobie znaczące miejsce na mapie polskiego Internetu, niejednokrotnie wyprzedzając w wyścigu o użytkownika zdecydowanie większe marki. Chcemy połączyć dotychczasowy zapał, energię i świeże spojrzenie na rynek 17bankow.com z naszym know-how i pozycją lidera na rynku porównywarek finansowych – zaznacza Aleksander Kusz, CEO Totalmoney.pl.

Dotychczasowy kilkuosobowy zespół 17bankow.com w całości przechodzi w struktury spółki Totalmoney.pl, jednak wciąż jego głównym zadaniem będzie rozwój serwisu, z którym związany jest od lat

– Decydując się na sprzedaż projektu, nad którym wspólnie z zespołem pracowaliśmy wiele lat, myślałem głównie o rozwoju zarówno 17bankow.com, jak i ludzi zaangażowanych w ten projekt. Mam pełne przekonanie, że dzięki współpracy z zespołem Totalmoney.pl uda się osiągnąć pełnię potencjału we wszystkich obszarach – podkreśla Michał Stopa dotychczasowy właściciel 17bankow.com.

Umowa sprzedaży weszła w życie z dniem podpisania. Zgodnie z nią od 28 kwietnia wszystkie obszary dotychczasowej działalności portalu 17bankow.com przechodzą na własność spółki Totalmoney.pl.

Porównywarka Totalmoney.pl działa od 2008 roku. Od tego czasu kilka milionów użytkowników skorzystało z pomocy serwisu w znalezieniu najkorzystniejszej dla nich oferty finansowej.  Dziś dzięki indywidualnemu podejściu do użytkownika serwis jest liderem rynku finansowego i pierwszą w Polsce porównywarką finansową, co warto podkreślić, w 100% bez reklam.

Dodaj komentarz