28 listopada, 2023
budowa

Budowa inwestycji Piątkowskiej 103 w Poznaniu idzie zgodnie z planem: osiągnięto stan surowy zamknięty, wstawiono stolarkę okienną, ukończono tynkowanie wewnątrz, a także wykonano wszystkie instalacje. Koniec budowy w drugiej połowie tego roku. Obie inwestycje dewelopera Quadro Development – Piątkowska 103 oraz Rezydencja Winiary – z ostatnimi wolnymi mieszkaniami.

Inwestycja Piątkowska 103, dewelopera Quadro Development, osiągnęła stan surowy zamknięty. Od zewnętrznej strony budynku wstawiono stolarkę okienną, natomiast w jego wnętrzu ukończono tynkowanie i wykonano wszystkie instalacje: elektryczne, wodno-kanalizacyjne i ogrzewania centralnego. Kolejnym etapami budowy będą prace nad balkonami i tarasami oraz stawiane ścian działowych wraz z drobnymi pracami wykończeniowymi. – Klienci mogą być zadowoleni z postępów prac zgodnych z harmonogramem, które oznaczają brak opóźnień i w konsekwencji terminowe przekazanie lokali do rąk przyszłych mieszkańców. Warto pamiętać, iż dobro pracowników jest równie ważne, co dobro klientów. Dlatego zadbaliśmy również, by budowa naszej inwestycji przebiegała z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa, także w kontekście trwającej pandemii – powiedział Marek Smogór, reprezentujący Quadro Development. Ukończenie prac budowlanych planowane jest na drugą połowę 2021 roku.

Ostatnie wolne lokale

Inwestycja Piątkowska 103 składać się będzie z 42 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych, podzielonych pomiędzy pięć kondygnacji. W każdej znajdzie się zbliżona ilość lokali, o różnej wielkości i układzie pomieszczeń. Aktualnie dostępne zostały cztery wolne mieszkania: dwa 3-pokojowe oraz dwa 4-pokojowe, o powierzchniach mieszczących się między 57,60 a 71,30 mkw. Do jednego z nich przynależeć będzie taras na parterze, o metrażu ponad 10 mkw. – Dodatkowa przestrzeń w formie tarasu to udogodnienie, które jest bardzo pożądane w projektach mieszkaniowych zlokalizowanych wśród miejskiej infrastruktury. Pozwala na spędzanie czasu w półotwartej przestrzeni, którą mieszkaniec może cieszyć się w obrębie własnego M. – dodaje Marek Smogór.

Miejsce dla każdego

Lokalizacją Piątkowskiej 103 jest środkowa część poznańskich Winiar, u zbiegu ulic Piątkowskiej i Koronnej. Okolica ta zapewnia dostęp do każdej części Poznania, miejskimi i prywatnymi środkami transportu. W pobliżu znajdują się: punkty handlowo-usługowe, placówki edukacyjne, a także tereny rekreacyjne wraz ze ścieżkami rowerowymi w Parku Sołackim i Parku Cytadela. Niedaleko Piątkowskiej 103 budowana jest również druga inwestycja dewelopera Quadro Development o nazwie Rezydencja Winiary. Zakończenie prac nad tym projektem planowane jest na pierwszą połowę 2022 roku. – Pomimo dużej większości sprzedanych mieszkań w obu inwestycjach, wolne jeszcze lokale czekają na swoich właścicieli, którzy docenią atuty poznańskich Winiar. Projekty wpasowane w tkankę miasta, umożliwią dogodne zamieszkiwanie osobom o odmiennych oczekiwaniach. Każdy może znaleźć dobry powód, by wybrać swoją przestrzeń w Piątkowskiej 103 lub Rezydencji Winiary – podsumowuje Marek Smogór.

Dodaj komentarz