28 listopada, 2023
kredyt gotowkowy

Wrocław, 29 września 2021 r. Mistrzowski Kredyt Gotówkowy to jeden z najpopularniejszych produktów w ofercie banku. Rozszerzając to rozwiązanie Santander Consumer Bank chciał odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających klientów, którzy dzięki kredytowi mogą łatwiej i szybciej podnieść standard swojego życia w różnych obszarach. Bank chce w ten sposób dotrzeć również do osób z wyższymi niż przeciętne aspiracjami i pomóc im w spełnieniu ich wyjątkowych potrzeb. Tacy klienci są naturalnymi odbiorcami wysokokwotowych kredytów, które pozwalają im w prowadzeniu stylu życia na oczekiwanym przez nich poziomie.

– Według badania przeprowadzonego przez nasz bank w ostatnich miesiącach, co siódmy Polak korzysta z kredytów gotówkowych w celu sfinansowania większych wydatków (14 proc.). Widać, więc że tego typu produkty są potrzebne, a wręcz i pożądane na rynku finansowym – mówi Ewa Cegielska, Kierownik Zespołu Produktów Gotówkowych z Santander Consumer Banku. –  Rozwijając naszą ofertę Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego chcieliśmy dotrzeć do nowego segmentu klientów o wysokich standardach życia, którzy mogliby przeznaczyć otrzymaną kwotę na realizację swoich pragnień – dodaje.

Dzięki rozwojowi oferty Mistrzowskiego Kredytu Gotówkowego, klienci banku otrzymali możliwość skredytowania nawet do 100 000 zł i rozłożenia jego spłaty na wygodne raty, aż do 96 miesięcy.

Tym samym kwota możliwego do uzyskania kredytu wzrosła o 25 proc., a długość spłaty zobowiązania wydłużyła się o 14 proc

– Jesteśmy dumni z tego, że w ciągu zaledwie kilku miesięcy udało nam się wypracować tak konkurencyjną rynkowo ofertę – komentuje Ewa Cegielska z Santander Consumer Banku. – To wynik ciężkiej pracy naszego doświadczonego zespołu ekspertów, który w najbliższym czasie z pewnością dużo czasu poświęci kwestii dalszych rozszerzeń naszej oferty kredytowej.

O kredyt można zawnioskować w oddziale, na stronie banku lub przy asyście konsultantów z infolinii. Po złożeniu ostatecznego podpisu w oddziale, klient otrzyma pieniądze już w ciągu 24h.

Dodaj komentarz