28 listopada, 2023
pieniadze na wklad

Aion Bank udostępnił aplikację dającą w pełni zdalny dostęp do zarządzania finansami osobistymi. Już z poziomu darmowego konta Light – oferuje usługi niedostępne dla klientów tradycyjnej bankowości, adresując potrzeby bezpiecznych, intuicyjnych i w pełni cyfrowych usług finansowych. Spośród produktów banku, szczególnym zainteresowaniem cieszą się konta oszczędnościowe, które w zależności od planu gwarantują od 1% do 1,5% PLN rocznie, z miesięczną kapitalizacją. 

Wyniki po pierwszym miesiącu naszej działalności pokazują czego dzisiaj szukają Polacy. Oprócz wysokiego zainteresowania prawdziwie darmowym kontem, szczególnie cieszy nas suma kwot zebranych na rachunkach oszczędnościowych – ponad pół miliarda zł w depozytach. Zdobyliśmy zaufanie dzięki korzystnej ofercie i łatwości założenia rachunku w aplikacji mobilnej – mówi Karol Sadaj, Country Head Poland w Aion Banku.

Prawdziwie darmowe konto

Konto w Aion Banku założyło już 10 tys Polaków Są to głównie osoby poszukujące intuicyjnej aplikacji do zarządzania swoimi finansami, oszczędzając czas na poszukiwaniu wartościowych usług, których nie mogą znaleźć w tradycyjnych bankach. Bank oferuje trzy plany, w tym darmowe konto Light, w ramach którego klient dostaje bez dodatkowych opłat i wymogów aktywności na koncie:

  • konta oszczędnościowe bez limitu środków, 1% w skali roku na kontach w PLN i 0.5% na kontach w EUR
  • wymiany walut po kursie międzybankowym – bez prowizji i dodatkowego spreadu i limitów
  • przelewy krajowe i zagraniczne
  • konta walutowe w EUR, USD, GBP i CHF

W pełni cyfrowe pożyczki

Aion Bank oferuje finansowanie zarówno obecnym klientom, którzy otrzymają pożyczkę bez prowizji, jak i osobom nie korzystającym z jego usług. Proces aplikacji o pożyczkę jest w pełni cyfrowy i można go przeprowadzić online, bez wychodzenia z domu. Klient może wnioskować o kwotę do 90 000 zł z okresem spłaty do 84 miesięcy.

Pożyczki gotówkowe są kolejnym krokiem w rozwoju w pełni cyfrowej oferty Aion Banku w Polsce. Aion Bank konsekwentnie rozbudowuje dostępne rozwiązania przynoszące realne korzyści finansowe. Dzięki technologicznemu zapleczu i fintechowym rozwiązaniom, cały proces kredytowy odbywa się online, a wypłata środków następuje nawet w 30 min.

Dodaj komentarz