30 maja, 2024
kadry

Szukasz fachowej i kompleksowej obsługi księgowej w Bytomiu? Biuro Rachunkowe JB sp. z o.o. przygotowało dla swoich klientów pełną gamę usług, z którymi prowadzenie własnej działalności staje się jeszcze prostsze. Poznaj je bliżej!

Założenie i prowadzenie firmy związane jest z wieloma obowiązkami, które nakładane są na firmę przepisami prawa. Jak je spełnić? Na szczęście nie trzeba zajmować się nimi zawsze samodzielnie. Z pomocą przychodzą biura księgowe, które zapewniają swoim klientom pełną i profesjonalną obsługę. Także ofertę dla klientów przyszykowało także Biuro Rachunkowe JB sp. z o.o. działające w Bytomiu. Jakie usługi świadczy? Dlaczego warto je wybrać?

Pomoc jeszcze przed otwarciem biznesu

Chociaż dzisiaj założenie własnej działalności gospodarczej jest znacznie prostsze niż kiedyś, to jednak nadal na przyszłego przedsiębiorcę czeka wiele ważnych decyzji do podjęcia oraz spraw do załatwienia. W takiej sytuacji także można zwrócić się do biura rachunkowego.

Biuro Rachunkowe JB sp. z o.o – https://brjb.pl/ zapewnia kompleksowe wsparcie dla osób planujących założyć własną działalność jednoosobową lub spółkę. Prowadzi także fachowe wsparcie w ramach przekształceń i tworzenia struktur biznesowych.

Kompleksowa obsługa księgowa

Każdy przedsiębiorca jest zobowiązany do prowadzenia księgowości. Może robić to w wybranej przez siebie formie, dlatego Biuro Rachunkowe JB sp. z o.o. przygotowało dla klientów obsługę w szerokim zakresie.

W Biurze JB sp. z o.o. można skorzystać z rozliczeń w poniższym zakresie:

  • Pełna księgowość – księgi rachunkowe,
  • Podatkowe księgi przychodów i rozchodów (KPiR),
  • Ryczałt ewidencjonowany – ewidencje dla ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Dodatkowo Biuro zajmuje się także świadczeniem usług dodatkowych, między innymi rozliczeniami podatkowymi, akcyzowymi, przygotowywaniem deklaracji podatkowych, prowadzeniem ewidencji.

Pomoc w prowadzeniu kadr i płac

Gdy przedsiębiorstwo zatrudnia pracowników, wówczas jest ono zobowiązane do prowadzenia kadr i płac. W tym zakresie Biuro Rachunkowe JB sp. z o.o. z Bytomia także oferuje swoim klientom fachowe wsparcie w ramach systemu Płatnik.

Reprezentacja klientów przed sądami i w trakcie kontroli

Niezwykle ważną usługą, jaką świadczy Biuro Rachunkowe JB sp. z o.o., jest reprezentowanie klientów podczas kontroli prowadzonych przez organy podatkowe, ZUS, PIP, a także przed sądami administracyjnymi.

Kontrole i wezwania do sądu nie są wtedy związane z tak dużym stresem, ponieważ Biuro zapewnia wtedy pełne wsparcie.

Dodatkowe usługi świadczone przez Biuro

Biuro Rachunkowe JB sp. z o.o. przygotowało także dla klientów inne usług, między innymi dotyczą one doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego, rozliczeń prywatnego wynajmu, opracowywania wniosków kredytowych. Dzięki temu oferuje ono usługi w bardzo szerokim zakresie.

Biuro Rachunkowe JB Sp. z o.o.

ul. Pszczyńska 13, 41-902 Bytom

tel.: tel. 531 502 834

e-mail: biuro@brjb.pl

KRS: 0000872206 / NIP: 6263040916

Dodaj komentarz