Gotowe projekty domów są coraz chętniej wybierane przez Polaków, którzy chcą wybudować swoje cztery ściany. Nie ma co się dziwić – to o wiele szybsze i tańsze rozwiązanie niż wynajmowanie architekta. Jednocześnie osobiście polecam oglądanie projektów domów z kosztorysem, takich jakie znajdują się w ofercie www.e-domy.pl oraz często w ofertach innych firm.

 

 

W ten sposób od razu podczas wybierania projektu domu z kosztorysem, zwrócisz uwagę na cenę. A ta jak wiadomo ma ogromny wpływ na projekt, który wybierzesz.

 

Projekty domów z kosztorysem to ułatwienie dla rodzin.
Projekty domów z kosztorysem to ułatwienie.

 

W wyborze domu realizm ma znaczenie

Idealizm i bycie marzycielem ma wiele zalet. Jednak jeżeli chodzi o wybieranie projektu domu z kosztorysem, to zawsze będę powtarzał, że stąpanie twardo po Ziemi jest kluczowe. Inaczej może okazać się, że pod koniec budowy domu nie stać Cię na jej ukończenie. Pół biedy jeżeli kupowałeś dom za gotówkę, jednak jeżeli brałeś kredyt, to na głowie masz kredyt i dom, w którym nie możesz mieszkać.

 

 

W rozwiązaniu tego problemu pomagają projekty domów z kosztorysem. Dzięki temu, że zawierają one wstępny kosztorys jesteś w stanie od razu odrzucić projekty, które są poza twoimi możliwościami finansowymi. A w ten sposób unikniesz rozczarowań i problemów na etapie budowy domu.

 

 

Oczywiście ostateczna cena jaką zapłacisz za zrealizowanie projektu domu z kosztorysem może różnić się od tej, którą znajdziesz na stronach, jednak to będą różnice kilku procent, a nie kilkudziesięciu.