Wiele osób zastanawia się czy legalne jest oklejanie szyb samochodowych. Kraków jest miastem, gdzie często można spotkać auta, w których różnego rodzaju reklama zasłania np. tylną szybę. Czy działania prowadzone przez http://studiok22.pl są legalne? Odpowiedź może być tylko jedna – jak najbardziej. Gdyby było inaczej, to złapanie auta łamiącego ten przepis byłoby banalnie proste. Oklejanie szyb to całkowicie legalny proces, który w większych miastach jak np. Kraków może dostarczyć wielu klientów.

Co warto wiedzieć?

Z punktu widzenia legalności jest jeden istotny aspekt jeżeli chodzi o oklejanie szyb samochodowych. Kraków, Warszawa, Gdańsk – w całej Polsce trzeba o tym pamiętać. Mianowicie o tym, że musi być zachowana odpowiednia widoczność w szybie przedniej, oraz bocznych. Co prawda żadna firma zajmująca się oklejaniem szyb samochodowych nie złamie tego przepisu. Nie ma znaczenia czy działa on w Krakowie, czy też w Warszawie.

 

Firma zajmująca się oklejaniem szyb samochodowych w Krakowie, nie złamie tego przepisu.
Firma zajmująca się oklejaniem szyb samochodowych w Krakowie, nie złamie żadnych przepisów.

 

Jednak warto być tego świadomym, ponieważ niektórzy klienci potrafią być oburzeni faktem, że firma nie chcę wykonać ich polecenia. To najważniejszy przepis jeżeli chodzi o oklejanie szyb samochodowych. Kraków i większe miasta to świetne miejsca na zastosowanie takiej reklamy. Dzięki oklejaniu szyb samochodowych można pozyskać wielu klientów z większych miast jak np. Kraków. A najlepsze jest to, że pozyskuje się ich praktycznie za darmo.