Jeśli planujesz wziąć rozwód, adwokat będzie ci niezbędny. W Katowicach z łatwością możesz znaleźć wielu specjalistów, którzy w pełni profesjonalnie będą mogli zająć się twoją sprawą. W http://adwokat-katowice.info.pl/rozwody-separacje/ działają tacy, dla których tak przecież trudne sprawy rodzinne są codziennością.

W przypadku takiej trudnej sprawy jak właśnie rozwód, adwokat może nie tylko przeprowadzić postępowanie, ale także być bardzo dużym wsparciem. W Katowicach wiele osób zwraca uwagę właśnie na to, by cały ten proces był przeprowadzony możliwie jak najsprawniej, bo wtedy jest to znacznie mniej bolesne. Zdecydowana większość spraw z zakresu prawa rodzinnego wiąże się z jakimiś bolesnymi doświadczeniami. Zadaniem adwokata jest wtedy wsparcie psychiczne rodziny, a jeśli to nie działa, pomoc w znalezieniu psychologa. Rozwód oznacza rozpad rodziny, dlatego jest tak trudny, co często widać w sądach w Katowicach.

Wybierając zatem adwokata w Katowicach do przeprowadzenia rozwodu, warto sprawdzić, czy posiada on doświadczenie w tych trudnych sprawach rodzinnych. Dla wielu osób duże znaczenie będą miały także koszty związane z taką usługą.

 

Usługa adwokata Średnia cena w Katowicach
Złożenie pozwu o rozwód 150-200 zł
Poprowadzenie sprawy rozwodowej 1500-2500 zł
Udzielenie porady prawnej (45-50 minut) 150 zł